FAALİYET ALANLARIMIZ

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE BİR ÇOK ALANDA HİZMET VEREN FİRMAMIZ KALİTEYİ VE GÜVENİ ESAS ALIR

DEKORASYON

GÜNEŞ İNŞAAT Anahtar teslim dekorasyon işlerinizi, KALİTE ve GÜVENİ esas alarak yaratıcı tasarım çözümleri ile anahtar teslim projelerinize talibiz.

DEVASA ÇALIŞMA ALANLARI

GÜNEŞ İNŞAAT Çalışma alanlarınızı baştan inşaa ediyor. İhtiyaçlarınıza uygun, isteğinize karşılık veren projelerinize üstün kullanılabilir, yaratıcı fikirler sunarak sizinle eş güdümlü proje yöneterek anahtar teslim fabrika binalarınızı inşaa eder.

EN DÜŞÜK MAALİYET

GÜNEŞ İNŞAAT Taahüt işlerini de büyük özveri ile gerçekleştirdiği için, iş ortaklığı yaptığı yüzlerce firma sayesinde en uygun fiyatlarla satın alma yapıp siz değerli müşterilerine projelendirme aşamasında uygun fiyatlar sunabilmektedir.

Hikayemiz

Hikayemiz

Firmamız 1992 Yılında ASOS Yapı olarak kurulmuş olup İSTANBUL semtlerindeki zemin parke taşlarını üretip, uygulamıştır. Akabinde İstanbul'da bir çok inşaatta imzası bulunan ASOS Yapı 2018 Yılında GÜNEŞ İNŞAAT olarak kuruluşunu yenileyip, Taahüt projeleri, Kentsel Dönüşüm Projeleri, Anahtar teslim fabrikalar ve bireysel dekorasyon projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Güçlü Makine Parkuru Sayesinde Hızlı Güvenilir Proje Teslimi